ДІТИ ТА МОЛОДЬ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ У МЕДИЧНОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ (Ukrainian)

Кожному з батьків потрібна допомога, але деякі батьки потребують особливої допомоги у вирішенні проблем зі здоров'ям, з якими стикаються їхні діти з особливими потребами. Наші медсестри охорони здоров'я прагнуть допомагати батькам та їхнім дітям з обмеженими можливостями або серйозними фізичними чи психічними проблемами.

Діти мають право на додаткову допомогу, якщо вони:

  • Схильні до ризику хронічних захворювань
  • Молодше 18 років і проживають в окрузі Снохоміш
  • Мають серйозні проблеми зі здоров'ям або розвитком
  • Їм потрібно більше медичних та супутніх послуг, ніж потрібно зазвичай

ДОПОМОГА ДІТЯМ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Програма для дітей та молоді з особливими потребами в медичній допомозі Округа охорони здоров'я Снохоміш пропонує федеральну та державну підтримку сім'ям з проблемами зі здоров'ям, включаючи недоношених дітей, дітей з аутизмом та підлітків з діабетом. Брошура програми «Діти з особливими потребами у медичній допомозі» (PDF).

Як програма допомагає батькам дітей з особливими потребами:

  • Оцінка потреб дітей
  • Навчання та консультування батьків
  • Зв'язування сімей з послугами охорони здоров'я та громадськими ресурсами

Щоб дізнатися більше про програму, зв'яжіться з координатором Програми дітей та молоді з особливими потребами у медичній допомозі за телефоном (425) 339-3541.

Щоб подати заявку на отримання послуг, заповніть форму «Діти та молодь з особливими потребами у медичній допомозі» (ДМОПМС) та надішліть факсом або листом на адресу, вказану у формі.

ДОСТУП ДО ПОСЛУГ ДИТЯЧОЇ СТОМАТОЛОГІЇ 

dentist teaching kid to brush teeth Здоров'я ротової порожнини дітей має важливе значення, і підключення дітей до послуг стоматології має вирішальне значення для підтримки здоров'я дитини. Програма Доступ до послуг дитячої стоматології (ДПДС) пов'язує дітей, застрахованих Apple Health (Медікейд), від народження до шести років із спеціально навченими стоматологами у їхніх спільнотах.

Допомога ДПДС нещодавно була розширена і тепер включає допомогу дітям та молоді з особливими потребами в медичній допомозі, які мають індикатор Адміністрації з обмеженого розвитку (АОР) до досягнення дитиною 13-річного віку.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ДЛЯ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ МЕД. ПОСЛУГ: ЗАУВАЖЕННЯ ПРО ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ

Інформаційний бюлетень надсилається постачальникам медичних послуг округу Снохоміш від 2 до 4 разів на рік у співпраці з Програмою раннього втручання округу Снохоміш. Зауваження щодо здоров'я дітей надають інформацію для раннього виявлення та лікування особливих проблем зі здоров'ям та розвитком. Кожне зауваження про здоров'я дитини, оформлене у вигляді короткого двостороннього інформаційного бюлетеня, присвячене певній темі та включає контактну інформацію для місцевих, державних та національних ресурсів. Щоб прочитати поточні та минулі випуски, натисніть посилання нижче.